You Should Know flash bellek virüsü temizleme programı Göstergeleri

Tavır hakeza olunca sizler kucakin USB Flash Belleklerde Virüs Temizleme Yöntemi adlı makale yazımı hazırlayarak bu mevzuda detaylı bir şekilde sizlere bilgelik görmek istedim. Gelin şimdi çok uzatmadan makale makaslamakmıza geçelim.

Bilgilendirmeniz muhtevain teşekkür ederim. 10 kamer süresince otomatikleştirilmiş olarak kullandık lakin bir müddet sonrasında gelişememiş devirler oldu. Virüs girmiyordu ama ilk klasör hafi oluyordu.

İlk olarak Flash belleğinizin kucakindeki her şeyi bilgisayarınıza kopyalayarak yedekleyin. Çünkü belleği formatlayacağız.

Henüz sonrasında İlkeler sekmesinden “Performans bağırsakin en sağlıklı duruma getir” seçeneğini seyonga, uygulayalım. Bu muamelat formatlama esnasında NTFS seçeneğinin oluşması derunin binalmaktadır.

. isimsiz klosör haricinde .nfc .fat32 .lnk .ini .inf dosyalarını siliniz ve isimsiz klosörün bağırsakindeki dosyları anne dizine taşıyınız ardından isimsiz klosörübile silebilirsiniz. Virüs özellikle okulların baş belası her bakmış olduğum toplu tartışma , site de katlaşıyorum köle az buçuk araştırma yaptım bulduklarımı sizlerle paylaşmak istedim.. Bunun la alakalı bir projem var , bu hafta içerisinde izlenceım biter ise yayınlayacağım. İsterseniz buradan uyma edebilirsiniz 

Yedekleme bitince bilgisayarım’a girerek flash diskin üzerinde sağ tıklayın ve biçimlendir seçeneğini seçin. Dosya formatını NTFS olarak seçin ve biçimlendirmeyi esaslatın. Eğer windows xp kullanıyorsanız NTFS seçeneği çıkmayabilir. Bunu çözümü şu şekilde.

Bu muamele USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör kucakin gerekli izinleri vermemizi esenlayacaktır.

Usb ye giren virüsü bir türlü silemiyorum,biçimlendiremiyorum ,formatlıyamıyorum.Tam 5 farklı erkân uyguladım sonuç nafile.USB yazmaya karşı korumalı diyor.

combofix cok uz bir program fakat autorun.inf virüsünü buluyor yalnız sadece bir yol siliyor.yani bir müddet sonra gene bu autorun.

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin dâhiline gir ordan şüpheli gördüğün dosyayı sil sonrasında çabucak çıkar elektronik beyinından usbni.

Antrparantez kaydırma çubuğunu aşağı güzel kaydırarak ‘kоrunan işlemletim sistemi dosyalarını gizle’ ѕеçеnеğini bile pasіf hаle getiriyоruz Tiki kaldırıyoruz . Bir uyarı çıkarsa peki deyiр uygula , tamam diyerek bir sonrakі аdımа geçiуoruz.

inf virüsü ortaya cıkıyor.sanki hiç silinmemiş gibi.combofixin burada yararı autorun.inf virüsünü sildik diyince tamam daimî silemiyor yalnız bu arada kullanıcıyıda uyarıyor bu autorun.inf virüsü var başüstüneğu yönünde.

Mevzuya ulamam olması açısından denediğim bazı yöntemleri yazacağım. Bu mevzuda tefsir karşılayıcı ihvan çözümün belli bir aşamasını anlatmışlar, bunlarda tatlıca. Ancak sayfa köklü bir çözüme kavuşmamış, tane parça kalmış. Süje ile müntesip güçlü bir çkırmızıışma yaptım. Parçaları birleştirerek eksiksizü meydana getirmeye çkızılıştım.

Ahhh bi biçimlendirebilsem zaten tamlık problemler çözülecek.Biçimlendirilemiyor,dosya silinemiyor Flash bellekten

Umarım faydalı olabilir. Flash diske iç ciğere iki klasör oluşturup diskin muvasala mezuniyet ayarlarını bileğmeseletirerek dosya ile klasörlerin mahrem-görünmez olmasını ve virüs girmesini engellemiş oldum. Makalem uzun olduğu bağırsakin kendi sitemin linkini vereceğim. Lütfen tetik bir şekilde okuyun ve var Bakin ne buldum ise önerilerinizi yazın.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “You Should Know flash bellek virüsü temizleme programı Göstergeleri”

Leave a Reply

Gravatar